torek

Novice iz občine

Arso oranžni alarm 17.4.24
16. april 2024

Za del države izdano oranžno vremensko opozorilo

Ob prihodu izrazite hladne fronte, ki se nam približuje od severovzhoda, je za jugozahod države in tudi za osrednjo Sl..

Odpiranje ponudb lokali
12. april 2024

Za najem lokalov prispeli dve ponudbi, za preostali dve lokaciji objavljen ponovni razpis

Na današnjem javnem odpiranju ponudb za najem gostinskih lokalov v Ankaranu je imela strokovna komisija na mizi dve pr..

odbojkanamivki
12. april 2024

Povabilo k rezervaciji terminov za uporabo igrišč za odbojko na mivki na območju ŠRP Sv. Katarina

Toplo vreme že kliče k aktivnostim na prostem. Prav kmalu, od 1. maja dalje, bodo na voljo za najem ankaranska igrišča..

Kanalizacija jašek
11. april 2024

Med 15. in 18. aprilom prvi krog dezinsekcije

Javno podjetje Marjetica Koper bo predvidoma med 15. in 18. aprilom 2024 pričelo z izvedbo prvega kroga dezinsekcije j..

S knjigo v vojni naslovnica
Jutri
17. apr

Predstavitev knjige Milana Pahorja

Združenje borcev za vrednote NOB Ankaran in Knjižnica Ankaran vabita na pogovorni večer in predstavitev knjige Milana ..

Revija Fontana - naslovka
23. apr

Predstavitev ankaranske številke revije Fontana

Društvo upokojencev Ankaran, Občina Ankaran in Libris d. o. o. ob svetovnem dnevu knjige in Kosovelovem letu vabijo na..