Novice iz občine

Pirhi-simbolična
18. marec 2024

Iščemo najbolj izvirno okrašen pirh

Vabimo vas, da od danes do vključno 3. aprila prinesete v Medgeneracijsko središče Ankaran svoje domiselno okrašene pirhe.

Egon - CZ
18. marec 2024

Egonu Ražmanu bronasti znak civilne zaščite

Regijski štab civilne zaščite za obalno regijo je minuli petek ob dnevu CZ v izolski Manziolijevi palači podelil priznanja najzaslužnejšim na področju zaščite, reševanja, pomoči in odpravljanja naravnih ter drugih nesreč.

Kratko parkiranje 1
15. marec 2024

Dodatna mesta za brezplačno kratkotrajno parkiranje

V središču Ankarana v neposredni bližini trgovine, banke, lekarne in pošte so na voljo dodatna štiri mesta za brezplačno kratkotrajno parkiranje. Uporabnike opozarjamo, da je treba za nemoteno parkiranje na teh mestih obvezno označiti uro prihoda.

Spanje
15. marec 2024

Si privoščite dovolj spanja?

Danes obeležujemo 17. Svetovni dan spanja, ki letos poteka pod sloganom Enake pravice do spanja za globalno zdravje.

Čoln Pozejdonka 2
14. marec 2024

Mirno morje, Pozejdonka!

Čoln, s pomočjo katerega bodo naravovarstveni nadzorniki v Krajinskem parku Debeli rtič tudi na morju lahko bdeli nad spoštovanjem naravovarstvenega režima, je danes opravil svojo prvo plovbo in obenem dobil tudi ime.

Avtizem - Patricija Lovišček
12. marec 2024

Avtizem ne izgine, treba se je naučiti živeti z njim

Pred svetovnim dnem zavedanja o avtizmu, ki ga obeležujemo 2. aprila, smo v Medgeneracijskem središču Ankaran včeraj gostili direktorico Zavoda Modri december Patricijo Lovišček.

Tulipani 1
8. marec 2024

8. marec v znamenju Aleksandrink, pisanih tulipanov in čajanke

Vsaka drobna pozornost poboža in vsak nasmeh v znak hvaležnosti je dragocen. Ob današnjem mednarodnem dnevu žensk smo jih skušali čim več izvabiti z barvitim poklonom, rdeče-rumenim tulipanom, s katerim našim ankaranskim damam voščimo vesel 8. marec.

OFR razpis simbolična
5. marec 2024

Javni natečaj za prosto delovno mesto vodje Oddelka za finance in računovodstvo

Občina Ankaran preko javnega natečaja išče kandidatko ali kandidata za zasedbo prostega uradniškega delovnega mesta »podsekretar - vodja Oddelka za finance in računovodstvo".

čestitka-3
5. marec 2024

Voščilo ter vabilo za dan žena

Občina Ankaran, Združenje borcev Ankaran ter OŠV Ankaran vabijo na prireditev ob 8. marcu, ki bo v četrtek, 7. marca, v prostorih ankaranske osnovne šole.