Pojdite na vsebino

Joga na plaži Valdoltra in vadba za starejše v MSA

Joga na plaži
Kaj je lepšega kot začeti dan s sprostitveno vadbo joge na plaži?

Na plaži v Valdoltri bo vsak torek od 6.30 do 7.30 na voljo brezplačna vadba joge.

Prihodnji torek, 9. julija, se bo v sklopu programa Medgeneracijskega središča Ankaran začel niz poletnih jutranjih vadb joge na plaži v Valdoltri pod vodstvom certificirane učiteljice joge Barbare Stan. Enourni vadbi joge se lahko pridružite vsak torek med 9. julijem in 13. avgustom ob 6.30. S seboj prinesite joga blazino (ali blazino za na plažo; najbolje nedrsečo), večjo brisačo ali dve, lahko tudi stekleničko vode. Vadba je primerna tako za novince kot za tiste, ki jogo že poznate.

V primeru dežja joga odpade.

Vadba za starejše v MSA

Prihodnji torek, 9. julija, bo v Medgeneracijskem središču Ankaran ob 8. uri še zadnja vadba za starejše pred poletnim premorom. Vadbe se bodo po ustaljenem urniku nadaljevale od 20. avgusta dalje. Še naprej pa ostaja na voljo četrtkovo jutranje miganje v MSA (ob 8. uri).