Pojdite na vsebino

Julijski ustvarjalni dopoldnevi z Niko Solce

Nika Solce delavnica jul24
Utrinek z lanskoletnega ustvarjalnega druženja z Niko Solce.

V Medgeneracijskem središču Ankaran bodo julijski sredini dopoldnevi v znamenju ustvarjanja v družbi vsestranske umetnice, Ankarančanke Nike Solce.

Prihodnje štiri julijske srede - 10., 17., 24. in 31. julija - bodo v Medgeneracijskem središču Ankaran v Ulici Rudija Mahniča 1 ob 10. uri otrokom brezplačno na voljo glasbene pravljice in lutkovne delavnice z glasbenico, lutkarico, pripovedovalko, fotografinjo in ljubiteljico narave Niko Solce, ki je letos tudi ambasadorka Krajinskega parka Debeli rtič.

Ustvarjalno druženje, ki ga organizira Knjižnica Ankaran, je primerno za otroke od petega leta dalje.

Prijave sprejemajo na elektronski naslov: info@knjiznica-ankaran.si ali telefonsko številko 05/665-30-25.