Pojdite na vsebino

Razpis PONI Obalno-kraška: Od ideje do podjetniške uresničitve v 4 mesecih!

Razpis PONI - ideja
Ne zamudite priložnosti, da stopite na pot podjetništva!

Regionalni razvojni center Koper vabi ambiciozne posameznike, ki imajo podjetniško idejo, k sodelovanju v projektu PONI Obalno-kraška.

Projekt PONI Obalno-kraška omogoča brezplačno štirimesečno podjetniško usposabljanje z mentorji in zunanjimi strokovnjaki. Cilj? Ustanovitev novih podjetij.

Ciljne skupine so potencialni podjetniki (osebe s podjetniškimi idejami) ne glede na starost, spol in izobrazbo. Pogoj je, da izkazujejo namen in interes za podjetništvo, imajo pogoje za sklenitev pogodbe o zaposlitvi.

Predstavitev razpisa bo potekala v sredo, 22. novembra 2023 ob 11. uri preko spletne aplikacije Zoom. Vsi zainteresirani se lahko prijavijo na elektronsko pošto tina.matekovic@rrc-kp.si. Povezavo do predstavitve boste prejeli najkasneje dva dni pred izvedbo predstavitve.

Prijave na 1. razpis PONI so odprte do 4. 12. 2023. Ne zamudite priložnosti, da stopite na pot podjetništva!