Pojdite na vsebino

V nedeljo, 14. aprila, navijajmo za maratonce na Sv. Katarini

Istrski maraton Katarina

Približno 200 udeležencev 10. Istrskega maratona bo v nedeljo, 14. aprila, premagovalo dobrih 42 kilometrov dolgo traso Luka Koper maratona s štartom in ciljem v Luciji ter vmesnim obratom na Sv. Katarini.

Društvo Istrski maraton vas torej v nedeljo, 14. aprila, med 9. in 12. uro vabi na Sv. Katarino, kjer bomo skupaj navijali za tekače in jim vlili dodatno motivacijo za premagovanje druge polovice trase maratona. Naj si v svoji tekaški izkušnji po dobrem vzdušju zapomnijo tudi Ankaran!

Dogajanje bo glasbeno popestril Stevo Vujić Trio, Društvo Istrski maraton pa je poskrbelo tudi za nekaj gastronomskih presenečenj.

Zapor cest tokrat ne bo. Le na krožišču pred viaduktom Sermin bo ob prihodu tekačev izvedena kratka občasna zapora.

Lepo vabljeni na Luka Koper 10. Istrski maraton!