Pojdite na vsebino

Za December v Ankaranu brez parkirnega kaosa

Parking Adria 2023
V primeru zapolnitve parkirnih mest v okolici prireditvenega šotora je na voljo plačljivo parkirišče Adrie Ankaran pod Jadransko cesto.

Prvi večeri festivala December v Ankaranu so pritegnili veliko zanimanja. Ker se parkirne zmogljivosti v okolici prireditvenega šotora hitro zapolnijo, obiskovalce v izogib prometnim nevšečnostim vabimo, da svoja vozila puščajo tudi na plačljivem parkirišču Adrie Ankaran pod Jadransko cesto.

Občina Ankaran si kot organizatorka festivala December v Ankaranu seveda prizadeva za zadovoljstvo obiskovalcev prireditev, a obenem želi zagotoviti prometno varnost v kraju in zaščititi interese domačinov, ki živijo v neposredni okolici. V izogib prometnim nevšečnostim v času prireditev razmere na občinskih parkiriščih in v okoliških ulicah nadzirajo redarji, ki v primeru zapolnitve vseh razpoložljivih mest v središču Ankarana usmerjajo voznike na bližnje parkirišče Adrie Ankaran, ki je letos resda plačljivo, vendar dovolj prostorno.