3. razpis programa PONI – PODJETNO NAD IZZIVE

Regionalni razvojni center Koper objavil 3. razpis programa PONI – PODJETNO NAD IZZIVE Obalno-kraške regije. Rok za oddajo vloge je 17. 11. 2021.

GLAVNI NAMEN PROGRAMA: Podjetniško usposabljanje oseb, ki si želijo realizirati svojo podjetniško idejo. Cilj projekta je zagon novih podjetij.

CILJNA SKUPINA: Potencialni podjetniki (osebe s podjetniškimi idejami) ne glede na starost, spol in izobrazbo. Pogoj je, da izkazujejo namen in interes za podjetništvo.

VSEBINA: Udeleženci projekta bodo pri RRC Koper zaposleni za obdobje štirih mesecev. V tem času bodo pridobivali podjetniška znanja, ki so potrebna za samostojno podjetniško pot.

Predstavitev razpisa bo potekala v četrtek, 4. 11. 2021 predvidoma ob 10.00 preko spletne aplikacije Zoom. Vsi zainteresirani za udeležbo na predstavitvi se lahko prijavijo na elektronsko pošto tina.matekovic@rrc-kp.si.

Povezavo do predstavitve in točen čas pričetka bomo sporočili 2 dni pred izvedbo predstavitve.

Več o programu PONI in 3. javnem razpisu najdete tu:  3. JAVNI RAZPIS_PONI