Delna zapora ceste zaradi zaključnih del na krožišču pri Železniški cesti

Na priključku regionalne ceste R2-406/odsek 1407 Škofije-Lazaret in občinske ceste Ankaranska bonifika (Železniška c.) poteka izvedba končne preplastitve krožnega križišča in ureditev prometne signalizacije, zaradi česar bo promet od 28. 11. 2022 do predvidoma 16. 12. 2022 izmenično enosmeren.

Zaradi del na krožišču ob priključku Železniške ceste bo v času od 28. 11. 2022 do predvidoma 16. 12. 2022 do 19. ure promet potekal izmenično enosmerno, za nemoten potek prometa so postavljeni prometni semaforji. V tem času bo Železniška cesta prevozna v smeri iz Ankarana proti Kopru, medtem ko bo v smeri iz Kopra proti Ankaranu Železniška cesta zaprta, obvoz pa bo urejen po regionalni cesti mimo Bertokov in Bivja.

Opozorilo:

Skladno z zadnjim obvestilom izvajalca bo Železniška cesta dne 14. 12. 2022 popolnoma zaprta v obe smeri. Popolna zapora je skladna z izdanim dovoljenjem za prometno zaporo predmetne ceste.