Obvestilo o pričetku gradbenih del

Občanke in občane obveščamo, da so se pričela dela za izgradnjo novega odseka meteorne kanalizacije, ki bo z območja dela Oljčne poti in dela Pervanjeve ulice kanalizirala meteorno kanalizacijo v obstoječi vodotok, ki poteka v dolini pod Pervanjevo ulico.

Projekt bo predvidoma trajal do 15. maja, dela pa se bodo izvajala od vodotoka navzgor proti Oljčni poti od ponedeljka do sobote med 8. in 17. uro. Na Pervanjevi ulici bodo dela potekala predvidoma med 11. in 20. aprilom. V tem času bo zaradi del na ulici občasno oviran promet. Javno površino ob ekološkem otoku (nasproti Mercatorja) bo v času del uporabljal izvajalec del.

Za nevšečnosti se vnaprej opravičujemo in se obenem zahvaljujemo za razumevanje.