Poziv prostovoljcem

Občina Ankaran v času izrednih razmer zaradi koronavirusa krepi mrežo prostovoljcev za pomoč sokrajanom, v primeru, da se bodo v prihodnjih dneh potrebe povečale.

Iščemo (predvsem mlajše) prostovoljce, ki bi želeli pomagati na naslednjih področjih:

• pomoč pri oskrbi starejših in kroničnih bolnikov ter oseb, ki so v izolaciji ali samoizolaciji, z nujnimi življenjskimi potrebščinami (živila, higienski pripomočki, zdravila),
  • izvedba drugih nalog po navodilih Civilne zaščite.

Vse, ki bi kot posamezniki želeli izraziti pripravljenost za prostovoljsko pomoč ljudem v stiski v času epidemije, vabimo, da svoj kontakt posredujete na naslov: odd@obcina-ankaran.si

Pošljite nam naslednje podatke:

• Ime in priimek,
  • telefon,
  • elektronska pošta,
  • področje dela,
  • osebno vozilo da/ne.

Trenutno večjega števila prostovoljcev še ne potrebujemo. Ker pa se zadeve iz ure v uro spreminjajo, potrebujemo vaš kontakt, da lahko z vami vzpostavimo stik.

Hvala, ker pomagate!