Tečaj nemščine in računalništva

Obveščamo vas, da se bo v februarju, pod okriljem občinskega programa Skrb za starejše, odvijal tečaj nemškega jezika. Tečaja se lahko udeležijo vsi zainteresirani, ne glede na stopnjo poznavanja jezika.

Spoštovani!

V aprilu napovedujemo začetni tečaj računalništva, namenjen osebam, ki se želijo seznaniti z osnovami računalništva in uporabo spleta.

Prijave zbiramo na telefonski številki 05 66 53 000 in elektronskem naslovu info@obcina-ankaran.si.

Urnik izvajanja obeh tečajev bo oblikovan glede na število prijav, izvajanje tečaja nemškega jezika pa po predhodnem informativnem sestanku.

Prijava naj vsebuje ime in priimek, naslov bivanja, po možnosti elektronski naslov in telefonsko številko.