sreda

Videonadzor Sv. Katarina 1
8. maj 2024

Občina Ankaran je uvedla videonadzor na območju Sv. Katarine

Občina Ankaran se od ustanovitve dalje žal sooča s porastom vandalizma in kaznivih dejanj na različnih javnih površina..

Odpiranje ponudb Valdoltra Študent
7. maj 2024

Za najem lokalov Valdoltra in Študent prispelo pet ponudb

Na današnjem javnem odpiranju ponudb za najem gostinskih lokalov na plaži v Valdoltri in na Študentu je komisija imela..

Vrtec Ankaran
6. maj 2024

V veljavi so nove cene vrtca

V tem mesecu so stopile v veljavo nove cene programov predšolske vzgoje v Vrtcu Ankaran. Da bi ob podražitvi čim bolj ..

Dan upora proti okupatorju_OF_27-4-2024
27. april 2024

Obeležitev dneva upora proti okupatorju

Ob današnjem državnem prazniku, dnevu upora proti okupatorju, je na Sv. Katarini v organizaciji Združenja antifašistov..

Tina Kraljič izdelki 1
Danes
8. maj

Ustvarjalna delavnica s Tino Kraljič (Zbiramo prijave!)

Medgeneracijsko središče Ankaran vabi na ustvarjalno delavnico, na kateri bomo spoznali umetno maso in ustvarili nakit..

Izmenjava rastlin pexels
10. maj

4. izmenjava sobnih rastlin in zelenjavnih sadik

V petek, 10. maja, med 16. in 19. uro vabljeni v Medgeneracijsko središče Ankaran (Ulica Rudija Mahniča 1) na izmenjav..

Vojko Gašperut 1
15. maj

Odprtje razstave slikarskih del Vojka Gašperuta - Gašperja

V sredo, 15. maja, ob 18. uri vabljeni v Medgeneracijsko središče Ankaran na odprtje slikarske razstave. Slovenski sli..

Izmenjava oblačil
24. maj

Izmenjevalnica oblačil

V petek, 24. maja, med 18. in 20. uro vabljeni v Medgeneracijsko središče Ankaran na izmenjavo oblačil.