Počitniško varstvo 2021

Počitniško varstvo
Počitniško varstvo (foto: Pexels.com=

Počitniško varstvo otrok bo tudi v letu 2021 organizirano za otroke, ki so zaključili prve štiri razrede osnovne šole. Skupine bodo manjše, zato je število mest omejeno. Prijave se sprejemajo do zapolnitve prostih mest oziroma do 25. 5. 2021.

Tudi letošnje počitniško varstvo bo zaradi epidemije covid-19 podobno predhodnemu. Skupine otrok bodo manjše, s čimer bo omejeno tudi število prostih mest. Glede na to, da v času šolskih počitnic nujno varstvo potrebujejo predvsem najmlajši učenci, Občina Ankaran vabi vse starše in skrbnike otrok, ki so v letu 2021 zaključili prve štiri razrede osnovne šole in so občani Ankarana ter otroke zaposlenih v Ortopedski bolnišnici Valdoltra, da prijavijo otroke v počitniško varstvo. V primeru prostih mest se lahko v varstvo vključijo tudi otroci, ki niso občani Ankarana in obiskujejo Osnovno šolo Ankaran.

Prijavnica

Splošni pogoji