Pomoč starejšim občanom v času nevarnosti okužbe s koronavirusom

Starejšim občanom v času širjenja okužbe z novim koronavirusom zagotovljena oskrba z najnujnejšimi življenjskimi potrebščinami in živili ter zdravili.

Foto: Pexels.comV času širjenja okužbe s koronavirusom so njabolj ogrožena skupina starejši, zato je za ohranjanje zdravja in v izogib hujšim zapletom ob morebitni okužbi nujno, da se zadržujejo doma in se v čim večji možni meri izogibajo stikom z drugimi ljudmi ter zadrževanju v zaprtih prostorih z veliko ljudmi, tudi trgovinah.

Starejšim občanom  bo v času širjenja okužbe z novim koronavirusom zagotovljena oskrba z najnujnejšimi življenjskimi potrebščinami in živili ter zdravili.

Prostovoljci in sodelavci Občine Ankaran bodo klice občanov, ki potrebujejo najnujnejša živila in zdravila, sprejemali na telefonski številki 051 288 197, vsak delovni dan med 8. in 14. uro.

Letak z vsemi informacijami so prejela vsa gospodinjstva v občini Ankaran.