Vabilo na javno razpravo »V KAKŠNI OBČINI SI ŽELIMO ŽIVETI?« - odpovedano

Javna razprava v sklopu priprave Celostne prometne strategije občine Ankaran »V KAKŠNI OBČINI SI ŽELIMO ŽIVETI?«, predvidena v četrtek, 17. septembra 2020, ob 18. uri v jedilnici Osnovne šole Ankaran, ODPADE.

Zaradi slabšanja epidemiološke slike v Sloveniji je javna razprava v sklopu priprave Celostne prometne strategije občine Ankaran »V KAKŠNI OBČINI SI ŽELIMO ŽIVETI, predvidena v četrtek, 17. septembra 2020 ob 18. uri v jedilnici Osnovne šole Ankaran, odpovedana.

O datumu in načinu izvedbe javne razprave boste naknadno obveščeni.

Občina Ankaran v sklopu priprave projekta Celostna prometna strategija (CPS) organizira 2. javno razpravo, namenjeno širši javnosti, z naslovom »V KAKŠNI OBČINI SI ŽELIMO ŽIVETI?«.

Foto: Pexels.com Vljudno vabljeni, da s svojim sodelovanjem pripomorete k čim optimalnejšemu oblikovanju prometne strategije v občini Ankaran.

 Predviden zaključek je ob 19.30. Sledilo bo javno žrebanje nagrajencev, ki so sodelovali v junijski anketi o prometu in javnih površinah v občini Ankaran. 

Več podrobnosti lahko preberete v priloženem vabilu. 

Javna razprava bo potekala skladno s smernicami NIJZ, ki zajemajo spoštovanje varnostne razdalje, razkuževanje rok, nošenje mask ter omejitev števila prisotnih na dogodku na največ 50 oseb. Obravnave se bo skladno s tem lahko udeležilo prvih 50 prijavljenih.