Novice iz občine

Delavnica CPS slika1
18. junij 2020

Javna predstavitev procesa priprave Celostne prometne strategije

Predvidena 1. javna razprava v okviru priprave Celostne prometne strategije (CPS) Občine Ankaran poteka v virtualni obliki. Na ogled je video predstavitev procesa priprave CPS, občani in zainteresirana javnost pa imajo možnost oddaje svojega mnenja, vprašanj in pobud neposredno izvajalcu CPS.

Koronavirus
16. junij 2020

Koronavirus - obvestila in informacije

Tudi po preklicu epidemije sars-cov-2 nekatere omejitve in ukrepi ostajajo v veljavi. Več v obvestilu št. 15.

CPS
16. junij 2020

Celostna prometna strategija (CPS) - virtualna javna razprava

Občina Ankaran občane in vso zainteresirano javnost vljudno vabi k sodelovanju pri 1. javni razpravi v okviru izdelave Celostne prometne strategije (CPS) Občine Ankaran, ki bo v četrtek, dne 18. 6. 2020. V luči covid-19 ukrepov bo tokratna javna razprava potekala na virtualni način.

Ankaranski polotok
15. junij 2020

Prodaja nepremičnin v lasti Občine Ankaran

Občina Ankaran je dne 15. 6. 2020 v zavihku "Uradne objave" objavila prodajo nepremičnin v lasti Občine Ankaran.

Komarji napoved nanosa sredstva
11. junij 2020

Brezplačni vzorci sredstva proti tigrastim komarjem na voljo v TIC-u

Občina Ankaran je v okviru skupne akcije istrskih občin občanom zagotovila tudi nekaj brezplačnih vzorcev srestva Aquatain 50ml proti tigrastim komarjem. Vzorce lahko prevzamete še v torek, 16. junija 2020, v prostorih TIC Ankaran.

Delavnica CPS foto2
4. junij 2020

Uspešno izvedena prva delavnica za pripravo Celostne prometne strategije (CPS)

Na prvi delavnici v okviru priprave Celostne prometne strategije (CPS) Občine Ankaran z naslovom »Kako promet vpliva na nas, kakovost bivanja in gospodarstvo«, 3. junija 2020, so se predstavniki različnih deležnikov v občini seznanili z izvedenimi in načrtovanimi aktivnostmi priprave CPS.

Počitniško varstvo
2. junij 2020

Nujno počitniško varstvo - sprejemanje prijav

Počitniško varstvo otrok bo v letu 2020 organizirano za otroke, ki so zaključili prve štiri razrede osnovne šole. Skupine bodo manjše, zato je število mest omejeno. Prijave se sprejemajo do zapolnitve prostih mest oziroma do 10. 6. 2020.

CPS
1. junij 2020

Celostna prometna strategija (CPS) - anketa

Občina Ankaran je pristopila k pripravi Celostne prometne strategije. Vabljeni k izpolnjevanju vprašalnika, s pomočjo katerega bo Občina Ankaran analizirala potovalne vzorce in probleme, ki bodo osnova za razumevanje in načrtovanje usmeritev za nadaljnji prometni razvoj na območju občine Ankaran.

Komarji napoved nanosa sredstva
1. junij 2020

Sredstvo proti tigrastim komarjem na voljo tudi v Ankaranu

Občine slovenske Istre so v okviru skupne akcije proti tigrastim komarjem predvidele tudi omejeno število brezplačnih vzorcev sredstva Aquatain 50ml. Ankarančani jih lahko pridobite v torek, sredo ali soboto, ko bodo brezplačni vzorci sredstva na voljo na tržnici.