Pojdite na vsebino

Obvestilo o selitvi Občinske uprave

Od ponedeljka, 12. februarja 2024, bo večina oddelkov Občinske uprave Občine Ankaran delovala na naslovu Železniška cesta 1. Za občane večjih sprememb ne bo, saj sprejemna pisarna in Sekretariat ostajata na naslovu Regentova 2, kjer bodo tako kot doslej potekali tudi sestanki v okviru uradnih ur.

Za sestanke znotraj uradnih ur se je treba predhodno najaviti na telefon 05 66 53 000 ali e-naslov info@obcina-ankaran.si oziroma neposredno s pristojnim oddelkom Občinske uprave. Kontakti so navedeni na spletni strani Občine Ankaran www.obcina-ankaran.si

Kabinet župana, Režijski obrat in izpostava redarske službe MU Istra ostajajo na dosedanjih naslovih.  

Občinska uprava_R2Na dosedanjem naslovu Občinske uprave Občine Ankaran na Regentovi 2 bo odslej le še sprejemna pisarna in Sekretariat.