Vabilo k sodelovanju na prireditvi »Martinovo v Ankaranu«

Občina Ankaran vabi društva, organizacije in posameznike, ki delujejo na območju Občine Ankaran, k sodelovanju na prireditvi »Martinovo v Ankaranu«. Prireditev bo potekala na območju tržnice v središču Ankarana predvidoma v soboto, 11. novembra 2023. Uporaba stojnic je brezplačna.

Vabilo se nanaša na udeležbo in uporabo stojnice na eno-gastronomskem dogodku ob praznovanju Sv. Martina. Dogodek je eden izmed načinov uresničevanja pobude za promocijo lokalne ponudbe in povezovanja lokalne skupnosti in se bo odvijal predvidoma v soboto, 11. 11. 2023, od 19. ure dalje (v odvisnosti od vremena). Strošek organizacije in promocije v celoti krije Občina Ankaran. Uporaba stojnic je brezplačna.

Za vse informacije kot tudi za potrditev udeležbe se zainteresirani ponudniki lahko obrnejo na Občinsko upravo, Tristan Benedetti, telefonska številka 040 889 977 ali e-naslov prireditve@obcina-ankaran.si

Martinovanje 2022Martinovanje je priljubljen dogodek, ki poteka v središču Ankarana. (Foto: Občina Ankaran)