Pojdite na vsebino

Z Alenko Rebula smo se pogovarjali o odnosih med ljudmi

Pogovorni večer Alenka Rebula 1
Z gostjo se je pogovarjala dr. Simona Bergoč.

V torek, 14. novembra, je Knjižnica Ankaran organizirala srečanje s pisateljico, pesnico in psihologinjo Alenko Rebula, ki se je odvilo v Medgeneracijskem središču. Z njo se je pogovarjala dr. Simona Bergoč.

V dobro uro in pol trajajočem pogovoru so bile obravnavane številne teme, ki zadevajo odnose med ljudmi na različnih ravneh, od odnosov med starši in otroki do partnerskih odnosov ter nasploh odnosov med ljudmi v skupnosti. 

Pogovorni večer Alenka Rebula 3 

Izvedeli smo, da je družbena interakcija izrednega pomena za naše splošno dobro počutje in da veliko pripomore tudi k zdravljenju težkih bolezni. Po koncu uradnega dela se je nadaljeval pogovor z občinstvom, ki je imelo v zvezi s slišanim številna vprašanja.

Pogovorni večer Alenka Rebula 2Družbena interakcija je izrednega pomena za naše splošno dobro počutje, smo med drugim izvedeli med pogovorom z Alenko Rebula.