Pojdite na vsebino

Zaključni dogodek in sejem PONI (Podjetno nad izzive)

pexels-fauxels-3184418
Foto: Pexels.com

Vljudno vabljeni na zaključni dogodek in sejem PONI - Podjetno nad izzive Obalno-kraška, ki bo v sredo, 21. 6. 2023 ob 9.00, v co-working prostorih v pritličju stavbe na naslovu Ulica 15. maja 19d.

"S ponosom vam bomo predstavili prvo generacijo PONIjevcev*, ki so bili vključeni v mentorski program PONI - Podjetno nad izzive Obalno-kraška. Njihove zgodbe boste spoznali na našem zaključnem dogodku in sejmu, kjer bomo čas namenili spoznavanju, mreženju, dobremu počutju in pridobivanju novega znanja. 

 NOVO! Z veseljem napovedujemo, da bomo v naslednjih letih priložnost vključitve v PONI program ponudili še več kot 100 bodočim podjetnikom, zato vabimo vse, ki bi jih vključitev ali sodelovanje z nami zanimalo, da se nam pridružijo. Bodoči podjetniki lahko z nami preverite svojo podjetniško idejo, svetovalci, podjetniki, strokovnjaki bomo veseli predstavitve vaših poslovnih zgodb in poslovnih tem, ki bi bile zanimive za naš program." so povedali iz Regionalnega razvojnega centra Koper.

Prisrčno vabljeni. Veseli bomo vaše udeležbe!

Obvezna je registracija do 19. 6. 2023 na povezavi: Prijava na dogodek PONI.

Število mest je omejeno.

Do programa dogodka lahko dostopate tukaj.

Organizator dogodka je Regionalni razvojni center Koper.