Javna objava lokacijske preveritve

Občina Ankaran objavlja elaborat lokacijske preveritve za parcele št. 1364/10, 1364/11, 1364/19, 1364/12, 1363/15, 1363/16 in 1363/78, vse k.o. Oltra. Elaborat bo objavljen 21 dni, v tem času pa je nanj mogoče podati predloge in pripombe.

Elaborat, ki predstavlja podlago za vgraditev dvigal v stanovanjskih blokih na naslovu Regentova 6-10 in Cahova 10-14, je bil narejen v dogovoru s stanovalci navedenih stanovanjskih objektov. Vgradnja dvigala bo stanovalcem dvignila kakovost bivanja, predvsem pa bo dvigalo pripomoglo k mobilnosti starejših, ki jim je zaradi visoke etažnosti objektov mobilnost vse prepogosto otežena ali celo onemogočena.

Območje lokacijske preveritveObmočje lokacijske preveritve (Foto: Občina Ankaran)

Elaborat lokacijske preveritve bo objavljen med uradnimi objavami na spletni strani Občine Ankaran 21 dni. V času javne objave je možno na elaborat podati predloge in pripombe, in sicer osebno v sprejemni pisarni Občinske uprave Občine Ankaran v času uradnih ur, z redno pošto (na naslov Občina Ankaran, Regentova 2, 6280 Ankaran) ali po elektronski pošti na naslov info@obcina-ankaran.si.