Pojdite na vsebino

Odprte so prijave na počitniško varstvo v Valdoltri

pocitnisko-varstvo
Počitniško varstvo se izvaja od ponedeljka do petka od 7. do 17. ure.

Prihaja poletje in z njim počitniško varstvo v Valdoltri, ki ga organizirata Občina Ankaran in Ortopedska bolnišnica Valdoltra. Prijave se sprejemajo do zapolnitve prostih mest oziroma do 4. 6. 2024.

V varstvo se lahko vključijo otroci, ki so občani Ankarana in otroci zaposlenih v Ortopedski bolnišnici Valdoltra, ki bodo v letu 2024 zaključili 1., 2., 3., 4. ali 5. razred osnovne šole. V primeru prostih mest se lahko v varstvo vključijo tudi otroci, ki niso občani Ankarana.

Prispevek staršev/skrbnikov:  

  • 9 EUR/dan oz. 45 EUR/teden (stalno prebivališče ali OBV),
  • 12 EUR/dan oz. 60 EUR/teden (otroci brez stalnega prebivališča v občini Ankaran),
  • za socialno ogrožene je v skladu z Odlokom o dodeljevanju socialnih pomoči v občini Ankaran omogočeno brezplačno varstvo do največ 3 tedne (vloga). Vlogo mora vlagatelj podati pri pristojnem Centru za socialno delo.

Izpolnjeno prijavnico pošljite na elektronski naslov varstvo@obcina-ankaran.si ali po pošti na naslov Občina Ankaran, Jadranska cesta 66, Ankaran ali v času uradnih ur oddajte v vložišču na naslovu Regentova 2.

PRIJAVNICA

SCHEDA DI ADESIONE

SPLOŠNI POGOJI