Javni razpis za sofinanciranje projektov in programov društev s področja družbenih dejavnosti v letu 2021 v občini Ankaran

Obveščamo vas, da je bil dne 22. 4. 2021 objavljen Javni razpis za sofinanciranje delovanja in programov društev s področja družbenih dejavnosti v letu 2021 v občini Ankaran.

Besedilo razpisa in obrazci:

DRUŽBENE DEJAVNOSTI
1. Povabilo k oddaji prijave javni razpis za družbene dejavnosti 2021
2. Obvezni prijavni obrazci in priloge - družb. dej.

Obrazec 1 Podatki o prijavitelju - družb. dej.

Obrazec 2 Projekt za financiranje - družb. dej.

Obrazec 3 Izjava - družb. dej.

3. Vzorec Zahtevek - družb. dej.
4. Vzorec Pogodba - družb. dej.

Do dokumentacije lahko dostopate s klikom na zgornje povezave (naziv razpisa). Društva vabimo, da skladno s pogoji razpisa oddajo vlogo za sofinanciranje programov in aktivnosti, ki so jih in jih bodo izvedla v letu 2021.

Zadnji rok za oddajo prijav je 6. 5. 2021, velja poštni žig. Informacije o razpisu lahko dobite v času uradnih ur, in sicer v ponedeljek in petek od 8. do 12. ure in v sredo od 8. do 12. ter od 14. do 17. ure.

Sklep o začetku postopka in imenovanju komisije

Seznam prejemnikov sredstev